• RESİM MODERN KAĞITHANE Satışı Devam Ediyor

  Yaşamın merkezinde olmak ve zamanın akışını yönetebilmek, İstanbul’da yaşayanların ortak beklentisi. Tam da bu nedenle; şehrin hem iş, hem de eğlence merkezlerine yakın konumunda bulunan Resim Modern’i, Kağıthane’de sizlerle buluşturuyoruz.

 • RESİM İSTANBUL Hemen Teslim!

  Sancaktepe’de, Samandıra – Kartal bağlantı yolu üzerinde, Aydos Ormanı ve kiraz ağaçlarıyla donatılmış muhteşem peyzaj manzarasına en hâkim bloklar sayesinde doğayla iç içe bir hayat sizleri bekliyor.” HEMEN TESLİM!

 • RESİM YENİ NESİL EYÜP Hemen Teslim!

  Eyüp bölgesinin en kıymetli arazilerinden biri üzerinde bulunan Yeni Nesil Eyüp sınırsız ulaşım imkanları ve %74’ü yeşil alandan oluşan konseptiyle yeni nesil bir mutluluk vaat ediyor.HEMEN TESLİM!

 • MERKEZ ZEKERİYAKÖY

  Zekeriyaköy’de yaşamak, İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek bir ödülü…

 • MEMORIAL HASTANESİ KOMPLEKSİ

  İstanbul’un en iyi sağlık kuruluşları arasında gösterilen Memorial Sağlık Kompleksi, Ortadoğu İnşaat’ın en büyük gurur kaynaklarından birisidir. 1996 yılında Okmeydanı’nda 3 adet kule olarak inşaatına başlanmış olan proje; Ortadoğu Grup’un inşaat alanındaki 2. Plazası ve sağlık alanındaki ilk projesi olması özelliğine sahiptir.

 • MIDDLEIST

  İstanbul’un ortası Şişli’de, 2007 yılının Eylül ayında inşaatına başlanan yeni yaşam merkezi Middleist, 2010 yılı sonunda sakinleriyle yepyeni bir yaşama başladı. Middleist yaşam merkezi çağdaş mimarisi, üstün inşaat kalitesi, 182 konutu, açık ve kapalı yüzme havuzları, marketi, her eve iki araçlık kapalı otoparkı, çocuk parkı, spor merkezleri ve daha birçok sosyal tesisiyle, sakinlerinin tüm beklentilerini karşılamanın yanı sıra gelecek için karlı bir yatırım fırsatı da sunmaktadır.

 • ORTADOĞU PLAZA

  2003 yılında hizmete giren Ortadoğu Plaza, alışveriş ve iş dünyasına aynı anda hizmet sunabilme kapasitesinin yanı sıra yüksek inşaat kalitesi, tüm detayları düşünülmüş alt yapısı, farklı kullanımlara imkan veren işlevsel iç tasarımı ve şehir merkezindeki konumuyla A+ sınıf bir plazadır.

 • ORTADOĞU İŞ MERKEZİ

  Şişli ve Kağıthane arasında önemli bir kavşakta yer alan Çağlayan’da hizmet veren Ortadoğu İş Merkezi, farklı sektörlerden birçok ticari kuruluşa ev sahipliği yapmaktadır. Ortadoğu İş Merkezi 1990 yılının Mart ayında hizmete girmiştir. Depreme dayanıklı olarak yapılan iş merkezinde merkezi ısıtma sistemi kullanılmıştır. 10 katlı olarak tasarlanan Ortadoğu İş Merkezi’nin 2 katı otopark olarak kullanılmaktadır ve toplam kapalı alanı 8.000 m²’dir.

 • GÖNÜL EVLERİ

  Gönül Kırmaz Evleri, Kağıthane’de çağdaş şehirciliğin en üst düzey örneklerinden biri olarak hayata geçirildi. Açık-kapalı çocuk oyun alanları, kapalı havuzu, tenis kortu, basketbol sahası ve kameriyeleriyle sakinlerine geniş sosyal olanaklar sunmanın yanı sıra inşaat kalitesiyle bölgenin en güvenli projelerinden birisidir.

 • İSTOÇ ALIŞVERİŞ MERKEZİ

  İSTOÇ Alışveriş Merkezi’nde büro ve ofis katlarının yanı sıra mağaza, depo alanları, yapı-elektrik, elektronik-gıda marketleri için 2.000 + 600 m²’lik ferah dükkanlar yer almaktadır. İSTOÇ A+ sınıfı bir iş merkezi olup üç bloktan oluşmaktadır. İş merkezinin kapladığı alan 4.000 m² otopark ile 7.500 m² dükkan ve işyeridir.

 • FAMAS PLAZA

  Famas Plaza, Ortadoğu İnşaat tarafından inşa edilmiş, 15.000 m2 kapalı alana sahip, A sınıfı bir iş merkezidir.

 • GÜR PLAZA

  Kasımpaşa’da iş hayatının kalbi konumundaki Gür Plaza, 2000 yılında inşaatı tamamlanarak faaliyete geçmiştir. Gür Plaza 7 katlı olup, toplam 2.100 m² kapalı alana sahiptir. Depreme dayanıklı kolon sistemi ve silikon cephe özelliklerine sahip Gür Plaza, iş merkezi olarak hizmet vermektedir.

 • GÜNEYSU KÜLTÜR MERKEZİ

  Rize Güneysu’da 6 ay gibi kısa bir sürede yapılan ve Haziran 2007’de hizmete açılan Güneysu Kültür Merkezi, geleneksel Karadeniz mimarisinin çizgileriyle tasarlandı. Yöre mimarisinin en önemli özelliği dış cephe ahşap uygulamalarıyla göz alıcı bir görünüme sahip Güneysu Kültür Merkezi’nde 16 adet misafir odası, 1 adet 700 kişi kapasiteli düğün ve toplantı salonu, ayrıca halk eğitim salonları yer almaktadır.

 • BEYOĞLU EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI

  Beyoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı binası benzerleriyle karşılaştırıldığında mükemmel mimari üslubuyla, çağdaş bir kompleks olarak eğitime yönelik ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde planlanmıştır. 2 adet ana binadan oluşan bu yapının toplam inşaat alanı 14.000 m²’dir.

  Bulunduğu bölgeye gerek fonksiyonelliği, gerek mimarisi ile canlılık getiren Beyoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın bu güzide eseri şu an Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak hizmet vermektedir.